Unikátna telocvičňa, kde si zacvičia malé deti, teenageri ale aj dospelý. Naša odpružená podlaha vám dopraje luxus pri cvičení. Mimo organizovaných tréningov k nám môžeš prísť kedykoľvek si zacvičiť sám alebo so svojim dieťaťom. Tak isto si môžeš u nás posedieť, dať si kávičku alebo proteín a zhodnotiť svoje snaženie sa na tréningu. Naša telocvičňa sa dá prenajať a môžeš si urobiť detskú párty či inú oslavu. U nás sa vytvárajú tie pravé zážitky.

Paralax | Activearena.sk

FULL BODY WORKOUT

Tréning zameraný na precvičenie celého tela s pomocou rôznych pomôcok ako TRX, Kettlebel, lodné laná a predovšetkým s vlastným telom. Toto cvičenie je vhodné pre zdatných športovcov ako aj pre úplných začiatočníkov.

Paralax | Activearena.sk
Paralax | Activearena.sk

GYMNASTIKA

Základy športovej gymnastiky by malo ovládať každé dieťa, preto nesmie chýbať tento typ tréningu ani u nás v Active Arene. Kotúľ, stojka, rondát, výmyk a iné základné prvky sa vaše deti naučia hravou formou. Vhodné pre deti od 3 rokov

Paralax | Activearena.sk

ACTIVE KIDS

Pohybová príprava pre všetky deti od 3 rokov. Rôzne typy hier na spoluprácu v kolektíve ale aj rozvoj jemnej motoriky, rýchlosti, obratnosti a mnoho ďalšieho. Učíme deti zdravo sa hýbať a mať z pohybu radosť. Patriť do skupiny Active kids znamená, že máte doma univerzálneho športovca.

Paralax | Activearena.sk
Paralax | Activearena.sk

HIIT TRAINING

Vysoko intenzívny intervalový tréning pre každého. Vezmi svoje dieťatko, ktoré sa pohrá s inými deťmi a ty si zacvič tento krátky, no naozaj intenzívny a moderný typ tréningu.

Paralax | Activearena.sk

PARKOUR

Dieťa zažije čo je to sloboda z pohybu. Bezpečné preskakovanie, preliezanie, dopadanie… to všetko sa naučíš na našich tréningoch. Samozrejmosťou sú saltá alebo napríklad premety. Vhodné pre deti od 6 rokov.

Paralax | Activearena.sk
Paralax | Activearena.sk

YOGA

Power joga je dynamickou verziou tisícročiami overeného cvičenia. Pomáha dosiahnuť fyzickú vitalitu ako aj psychickú pohodu. Pravidelné cvičenie power jogy zabezpečí spaľovanie tukov, zrýchlenie metabolizmu, spevnenie svalového tonusu, flexibilné, štíhle a pružné svaly, lepšiu mobilitu kĺbov, vyformovanie postavy, uvoľnenie od bolesti chrbtice, odbúranie stresu a napätia, zlepšenie koncentrácie.

cennik