Activearena

Unikátna telocvičňa s rodinnou atmosférou, v ktorej si nájde svoj športový krúžok celá rodina od 0 do 99 rokov. Detské oslavy, workshopy, individuálne aj skupinové tréningy.

Ponuka tréningov 2023

Kondičný tréning pre celé telo

Kondičný tréning s rôznymi pomôckami, ako sú TRX, Kettlebell a lodné laná, je skvelou príležitosťou na vylepšenie celkového fyzického stavu a svalovej hmoty. Tento tréning zahŕňa cvičenie celého tela a je vhodný pre zdatných športovcov aj úplných začiatočníkov. S rôznymi úrovňami náročnosti môžete využiť tento tréning na svoj ďalší rozvoj. Okrem toho, že prináša výsledky, je aj zábavný. Kondičný tréning je dôležitý pre celkové zdravie a dobrý pocit. Nezmeškajte príležitosť zlepšiť sa a zaregistrujte sa už dnes na tento nezabudnuteľný kondičný tréning.

Od 15 rokov

Detail

Active Kids

V Active Arene ponúkame výnimočnú pohybovú prípravu pre všetky deti od 4 rokov, ktorá ich naučí zdravo sa hýbať a mať radosť z pohybu. Naše tréningy poskytujú všetko, čo vaše deti potrebujú pre svoj rozvoj, či už ide o rozvoj jemnej motoriky, rýchlosti, obratnosti alebo spoluprácu v kolektíve.

Deti od 4 rokov

Detail

Cvičenie mami s deťmi

V Active Arene podporujeme cvičenie mamičiek na materskej dovolenke a zároveň umožňujeme, aby si ich deti prišli pohrať. Naša telocvičňa je miestom, kde môžete cvičiť a mať oči stále na vašich deťoch.

Mamičky s deťmi

Detail

Parkour

Parkour je šport, ktorý umožňuje deťom a dospelým zažiť slobodu pohybu. Parkour tréningy sú zamerané na rozvoj fyzických schopností, ako sú rovnováha, sila, obratnosť a rýchlosť. V Active Arene ponúkame tréningy Parkur pre deti od 6 rokov, kde sa učia bezpečne preskakovať, preliezať a dopadať.

Deti od 6 rokov

Detail

Yoga

Joga je cvičenie, ktoré zahrňuje fyzické pozície, dýchanie a meditáciu. Naše joga tréningy sú prispôsobené vašim potrebám a pomáhajú zlepšovať flexibilitu, svalovú silu, koordináciu a rovnováhu. Joga tiež znižuje stres a napätie a pomáha vám relaxovať. Príďte sa k nám pridať na tréning jogy v Active Arene a zlepšte svoje fyzické a mentálne zdravie.

Každy

Detail

Active Kids mini

V Active Arene ponúkame pohybovú prípravu pre deti do 4 rokov, ktorá zahŕňa rôzne typy hier na spoluprácu v kolektíve a rozvoj jemnej motoriky, rýchlosti, obratnosti a ďalšie. Učíme deti zdravo sa hýbať a mať radosť z pohybu. Ak sa vaše dieťa pridá k Active kids, stane sa univerzálnym športovcom, ktorý má rozvinuté zručnosti a baví sa pohybom.

Deti do 4 rokov

Detail

Actívna Tanečná

Pozývame deti od 4 rokov do Aktívnej Tanečnej v Active Arene! Tento veselý tanečný kurz je navrhnutý tak aby rozvíjal koordináciu, rytmus a pohybové schopnosti dieťaťa prostredníctvom hravého a interaktívneho tanečného zážitku. Príďte zažiť zábavu a energiu v bezpečnom a podporujúcom prostredí.

Deti od 4 rokov

Detail

Ženy v pohybe

Program ŽENY V POHYBE je unikátna príležitosť pre všetky ženy, ktoré chcú zlepšiť svoju fyzickú kondíciu a získať silu a štíhlosť celého tela. Naším cieľom je posilnenie panvového dna, spevnenie problémových ženských partií, ako aj zlepšenie stability a celkovej kondície.

Pre Ženy

Detail

Core & Mobility

Tréning Core & Mobility v ActiveArene zameraný na stred tela a posilnenie svalstva, ktoré pri bežných cvičeniach nezapájaš. Pracuj s vlastnou hmotnosťou, zlepšuj mobilitu a flexibilitu. Ideálny pre všetky úrovne. Pridaj sa k nám a buduj silnejšie a pružnejšie telo!

Od 15 rokov

Detail
cennik