Activearena

Telocvičňa, kde si zacvičia malé deti, teenageri ale aj dospelý.

Full Body Workout | Activearena.sk

Tréning zameraný na precvičenie celého tela s pomocou rôznych pomôcok ako TRX, Kettlebel, lodné laná a predovšetkým s vlastným telom. Toto cvičenie je vhodné pre zdatných športovcov ako aj pre úplných začiatočníkov.

ROZVRH TRÉNINGOV
Gymnastika | Activearena.sk

Základy športovej gymnastiky by malo ovládať každé dieťa, preto nesmie chýbať tento typ tréningu ani u nás v Active Arene. Kotúľ, stojka, rondát, výmyk a iné základné prvky sa vaše deti naučia hravou formou. Vhodné pre deti od 3 rokov

ROZVRH TRÉNINGOV
ActiveKids | Activearena.sk

Pohybová príprava pre všetky deti od 3 rokov. Rôzne typy hier na spoluprácu v kolektíve ale aj rozvoj jemnej motoriky, rýchlosti, obratnosti a mnoho ďalšieho. Učíme deti zdravo sa hýbať a mať z pohybu radosť. Patriť do skupiny Active kids znamená, že máte doma univerzálneho športovca.

ROZVRH TRÉNINGOV
Hiit trening | Activearena.sk

Vysoko intenzívny intervalový tréning pre každého. Vezmi svoje dieťatko, ktoré sa pohrá s inými deťmi a ty si zacvič tento krátky, no naozaj intenzívny a moderný typ tréningu.

ROZVRH TRÉNINGOV
Parkour | Activearena.sk

Dieťa zažije čo je to sloboda z pohybu. Bezpečné preskakovanie, preliezanie, dopadanie… to všetko sa naučíš na našich tréningoch. Samozrejmosťou sú saltá alebo napríklad premety. Vhodné pre deti od 6 rokov.

ROZVRH TRÉNINGOV
Yoga | Activearena.sk

Power joga je dynamickou verziou tisícročiami overeného cvičenia. Pomáha dosiahnuť fyzickú vitalitu ako aj psychickú pohodu. Pravidelné cvičenie power jogy zabezpečí spaľovanie tukov, zrýchlenie metabolizmu, spevnenie svalového tonusu, flexibilné, štíhle a pružné svaly, lepšiu mobilitu kĺbov, vyformovanie postavy, uvoľnenie od bolesti chrbtice, odbúranie stresu a napätia, zlepšenie koncentrácie.

ROZVRH TRÉNINGOV
cennik