Active ski

Snowboard & Ski academy

Naše služby

Najveselšia lyžiarska škola a požičovňa lyžiarskej a snowboardovej výstroje v Jasenskej doline. (bývalý Yetiland )

Škola lyžovania

Certifikovaný Inštruktori prevedú deti aj dospelých základmi lyžovania či snowboardnigu. Náš rokmi overený kolektív navodí u nás na základni Active ski domácku atmosféru. Využívame pri výuke tie najmodernejšie metódy a hlavne sa snažíme dosiahnuť aby sa deti z lyžovania aj snowboardingu úprimne tešili.

Úplne od začiatku deti vodíme na svah aby si zvykali na správanie sa na svahu. Bezpečným spôsobom deti aj dospelých učíme jazde na vleku.

Požičovňa

V našej požičovni lyžiarskej aj snowboardovej výstroje nájdeme tie potrebné veci pre každého. Náš personál vie čo robí a ochotne Vám s výberom pomôže.

Veselé lyžovanie

pravidelné tréningy zjazdového lyžovania. Podmienkou je aby dieťa dokázalo vyjsť hore na ,,Veľkom vleku,,. Tréningy prebiehajú skupinovou formou kde sa deti delia podľa schopností. Je nutné prihlasovanie detí na každý tréning cez aplikáciu spream alebo na našich telefónnych číslach

Lyžiarske Kurzy

Radi vám prichystáme cenovú ponuku pre školu, materskú školu či inú organizáciu. Naši inštruktori majú potrebné vzdelanie aj skúsenosti.

Servis

Náš školený personál vám urobí základný servis ale aj rozsiahlejšie opravy. Sezónny, predsezónny aj posezónny servis netreba zanedbať a my vám radi pomôžeme aby vaša výstroj vydržala čo najdlhšie.

Nájdete nás

kde sa nachadzame - mapa