Denný Active tábor

ALT ALT ALT ALT ALT ALT ALT
ALT ALT ALT ALT ALT ALT ALT

Letny tabor Actvie Camp SIM je určeny pre deti, ktoré sa radi pohybujú a užívajú si čas vonku na čerstvom vzduchu. Uzavretý priestor SIM Priekopa, je ideálna pre korčuľovanie, bicyklovanie a iné aktivity. Deti sa môžu tešiť na každodenné dobrodružstvá, kde si budú môcť vyskúšať rôzne aktivity a zlepšovať svoje schopnosti.

Náš program zahŕňa nielen športové aktivity, ale aj vzdelávacie aktivity, kde sa deti naučia o histórii a kultúre nášho regiónu a spoznajú nových ľudí. Naše aktivity sú plánované každý deň od 8:00 do 16:00 a zahŕňajú korčuľovanie, bicyklovanie, turistiku a rôzne hry a súťaže. Skúsení animátori sú vždy k dispozícii, aby pomohli a podporili deti v ich úsilí a zabezpečili, aby si každé dieťa užívalo tábor v plnej miere.

Tábor umožňuje aj prenocovanie zo štvrtka na piatok v uzavretom priestore SIM Priekopa, čo umožňuje deťom stráviť viac času spolu a užiť si zážitky na maximum. Uzavretý priestor SIM Priekopa poskytuje detom bezpečie a rodičia sa tak nemusia obávať o ich pohyb v meste.

Našim cieľom je, aby každé dieťa si tábor užilo a odnieslo si domov skvelé spomienky a nové skúsenosti. Veríme, že naša letná táborová aktivita bude pre deti nezabudnuteľným zážitkom plným pohybu a zábavy.

SIM Areal Priekopa

Od 4 - 14 rokov

Turnusy:

Cena: 150€