Mini makač camp

ALT ALT ALT ALT ALT ALT ALT ALT ALT ALT ALT ALT ALT
ALT ALT ALT ALT ALT ALT ALT ALT ALT ALT ALT ALT ALT

Mini Makač Camp je prespávaci letný tábor, určený pre malých nadšencov outdorových športov, kde si každý účastník môže užiť rôzne aktivity a zážitky v prírode. Naša táborová lokalita v Jasenskej doline poskytuje ideálne podmienky pre bicyklovanie, turistiku, lezenie, plávanie, atletiku a ďalšie aktivity, ktoré pomôžu deťom objaviť krásu prírody a zlepšiť svoju fyzickú kondíciu.

Každý deň sa deti môžu tešiť na nové výzvy a zážitky, ktoré im umožnia rozvíjať svoje zručnosti a zlepšovať svoje schopnosti. Okrem športových aktivít organizujeme aj rôzne tvorivé a vzdelávacie aktivity, ktoré sú zamerané na zlepšenie sebaúcty a sebadôvery detí.

Mini Makač Camp poskytuje možnosť prenocovania v prírodnom prostredí, kde deti môžu stráviť čas so svojimi novými priateľmi a zároveň si užiť zážitky pod hviezdami. Tábor umožňuje deťom stráviť letné prázdniny v bezpečnom a zdravom prostredí, kde si môžu vychutnať prírodu a získať nové skúsenosti.

Veríme, že naš letný tábor bude pre deti nezabudnuteľným zážitkom plným pohybu, zábavy a nových priateľstiev. Mini Makač Camp ponúka jedinečnú príležitosť pre deti, ktoré chcú objaviť nové výzvy a zlepšiť svoje zručnosti v prírodných podmienkach. Tešíme sa na každého malého účastníka a zabezpečíme, aby si užil letný tábor v plnej miere.

Jasenská dolina

Od 8 - 15 rokov

Turnusy:

Cena: 250€