Denný Parkour camp

ALT ALT ALT ALT ALT
ALT ALT ALT ALT ALT

Naš Denný Parkour tábor je zameraný na parkour, pohybovú disciplínu, ktorá zahŕňa rôzne techniky, akrobacie a iné bláznovstvá. Naše parkourové cvičenia sú určené pre deti, ktoré sa chcú naučiť nové pohyby, zlepšiť svoju fyzickú kondíciu a rozvíjať svoju kreativitu a sebadôveru.

Naše parkourové cvičenia sa konajú každý deň v Active aréne v Martine, kde sa deti stretávajú so skúsenými trénermi, ktorí im pomáhajú zdokonaliť techniky a rozvíjať ich pohybové schopnosti. Naši tréneri sú nielen odborníci na parkour, ale aj skúsení animátori, ktorí sa postarajú o bezpečnosť a zároveň zábavu detí.

Okrem parkouru organizujeme aj rôzne aktivity, kde sa deti môžu učiť nové veci a spoznávať nových ľudí. Naše aktivity sú plánované každý deň od 8:00 do 16:00, takže deti majú dostatok času na tréningy a na to, aby si užili letného tábora v plnej miere.

Veríme, že Denný Parkour tábor bude pre deti nezabudnuteľným zážitkom plným pohybu, zábavy a nových priateľstiev. Naše parkourové cvičenia sú jedinečné v Martine a sú určené pre deti, ktoré chcú objaviť nové výzvy a zlepšiť svoje pohybové schopnosti. Pridajte sa k nám a zistite, ako zvládnete parkour!

Active Arena

Od 7 - 15 rokov

Turnusy:

Cena: 150€