Prespavaci Parkour camp

ALT ALT ALT ALT ALT
ALT ALT ALT ALT ALT

Hľadáte pre svoje deti niečo netradičné, vzrušujúce a plné dobrodružstva? Pridajte sa k nám na náš Týždenný parkour tábor pre deti - Parkour Camp v Jasenskej doline! Naši skúsení tréneri učia deti základy rôznych typov parkouru vrátane freeruningu, freestyle a klasického parkouru, a pomáhajú im zlepšovať svoje zručnosti.

Okrem parkouru budú mať naši účastníci možnosť vyskúšať si aj ďalšie športy a aktivity v nádhernej prírode Jasenskej doliny. Týždeň bude plný zábavy, dobrodružstva a nových priateľstiev.

Naši tréneri sú skúsení a sústredia sa na bezpečnosť účastníkov počas celého tábora. Tento týždenný parkour tábor je skvelou príležitosťou pre deti, aby sa zapojili do nového dobrodružstva a rozvíjali svoje parkourové schopnosti. Týždeň strávený na Parkour Campe v Jasenskej doline bude pre vaše deti nezabudnuteľným zážitkom plným nových zručností, prekonávania vlastných limitov a získania nových priateľov.

Ak chcete, aby vaše deti zažili neuveriteľný týždeň plný dobrodružstva, prihláste ich ešte dnes na náš Týždenný parkour tábor pre deti - Parkour Camp v Jasenskej doline!

Jasenská dolina

Od 7 - 15 rokov

Turnusy:

Cena: 280€